Wrzuta treści

Woodstock Ognia

dodano: 2015-08-03 14:02:12, dodał: Administrator

Projekt „Woodstock Ognia”

Największy festiwal muzyczny w Polsce dobiegł końca a wraz z nim projekt „Woodstock Ognia”, którego zwieńczeniem był największy pokaz ogniowy. Uczestnicy festiwalu przez 2 dni mogli podziwiać rezultaty ćwiczeń m.in. w trakcie elektronicznego koncertu zespołu Modestep.

Od 29 lipca do 1 sierpnia Wioskę Kuglarską można było odnaleźć jak co roku na wzgórzu Akademii Sztuk Pięknych.  Projekt ten liczy sobie już wiele lat i co roku przyciąga rzeszę nowych sympatyków cyrkowych konwencji. Wśród sprzętu nie zabrakło klapsów, hula hopów, szczudeł, monocykli, batów, akryli czy poiek – natomiast największą popularnością niezmiennie od paru lat cieszą się kije.

Wioska Kuglarska oficjalnie miała ok. 50 uczestników – nie brakowało wśród nich gości z zagranicy - Anglików, Niemców a nawet Norwegów. Było to dobrze zorganizowane i zagrodzone miejsce, w którym można było odnaleźć wiele ciekawych ludzi i inspiracji. Dużo ludzi w tym projekcie dopiero zaczynało swoją przygodę z ogniem, nie mniej jednak uważam, że nie ma na to lepszego miejsca na świecie.

Warsztaty kuglarskie przyciągnęły sporą rzeszę nowych osób i mam nadzieję, że to doświadczenie nie pozostanie dla nich bez znaczenia. Woodstock dla mnie osobiście był miejscem, w którym pierwszy raz miałam okazję poznać ludzi i sprzęt cyrkowy „od kuchni”. Zainspirowało mnie to do tego stopnia, że bez wątpienia mogę to nazwać moją największą pasją.

Składamy serdeczne pozdrowienia dla wszystkich uczestników i organizatora (Szymon Klein), dziękujemy też wszystkim za wspólne zdjęcia z pozdrowieniami dla naszego portalu – dla wszystkich, którzy odnajdą się na grupowym zdjęciu przygotowaliśmy niespodziankę ;-) ( na kartce nie widać, gdyż nocne zdjęcie - "pozdrowienia z Woodstocku dla ŻONGLERKA.PL" ! )

To nie koniec niespodzianek – za rok planujemy się tam zjawić i pomóc w tym niezwykłym projekcie ;-)  Do zobaczenia za rok!


 

Fragment pokazu : 

 

https://youtu.be/SS0acyhdMGg

 

 

Copyright by Żonglerka.pl 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone